| shax98 a întrebat:

Problema urgenta! Am un telefon Orange Hero si aseara avea cam 17% bateria si mergea perfect iar azi cand am vrut sa-l deschid pur si simplu nu a mers am crezut ca nu are baterie dar l-am pus la incarcat si degeaba (bateria nu se poate scoate).
Stie careva ce pot face pentru al repara?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul si actele acestuia catre cel mai apropiat magazin Orange, pentru a fi trimis in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper

| shax98 explică (pentru OrangeHelper):

Am fost la magazinul Orange din orasul meu si m-a intrebat unde am facut abonamentul iar ea mi-a zis ca acel Orange shop unde am facut abonamentul este alta firma sau ceva de genu este alt fel de magazin Orange decat cel unde m-am dus eu acum sa il trimita la service. eu credeam ca toate Orange shopurile sunt aceeasi firma nu stiu... acum trebuie sa ma duc in Slatina sa imi fac telefonul pff

| PapagalGalben a răspuns:

Poate e problema de la incarcator.

| Toma_Irina_1995 a răspuns:

Tine aparat pe butonul de pornire 20 de secunde...incontinuu, si asigurate ca e incarcat