| VadPorci a întrebat:

Am si eu o intrebare urgenta! driverele trebuiesc instalate intr-un loc anume sau unde vreau euthinking! DAU FUNDA MARE repede

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cine te a pacalit ca poti instala driverele unde vrei, ele se instaleaza acolo unde vrea sistemul de operare.

| BigBadSheep a răspuns:

happy Surâd atât la întrebare cât şi la răspuns. În mod normal driverele se autoinstalează, fără să ceară destinaţia unde să fie instalate. Dacă o să le cauţi o să le găseşti în directorul Windows, subdirectorul System, System32, INF şi un pic împrăştiate prin directorul Windows.
Ceea ce poţi alege tu unde să se ducă sunt programele care gestionează acele periferice pentru care sunt instalate driverele.
PS: Cum e funda mare şi cum e funda mică?

| RADOXO a răspuns:

Buna! Pai depinde adica le poti instala unde vrei dar conditia ar fi sa ai mult loc pe acel hard pe care vrei sa le instalezi deoarece daca nu ai destul spatiu s-ar putea sa ai probleme la instalarea si functionare programelor.

| LucianNitescu a răspuns:

Ma nu te obliga nimeni dar daca ai vreodata probleme cu pc sau iti schimbi hardul cel mai bine le-ai instala intr-un folder pe toate ca atunci cand schimbi sa folosesti programe de copiat drivere (secretul meu) ca sa le puna pe hardul nou...

Întrebări recente