| Stefan_Nistor_1916 a întrebat:

Buna seara/ziua/dimineata.Nu ma pricep in Reinstalarea Windowsului deci am o intrebare. Driverele trebuiesc instalate iar dupa ce reinstalezi un windows? Multumesc frumos.Sanatate multa va doresc!

Răspuns Câştigător
| AdrianLvs a răspuns:

Da,drivele trebuiesc instalate din nou.Incearca cu CPU-z

4 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

CPU-z nu îți folosește la instalat de drivere... programul acela îți spune numele si tipul procesorului, tipul si timpi de acces la memorie, tipul placi grafice.
Normal ca driverele trebuie reinstalate dar majoritatea se instalează automat când Windows-ul se updatează.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai rezolvat cu driverele?

| Stefan_Nistor_1916 explică (pentru BostanDaniel1974):

Inca nici nu am instalat windowsul pentru ca nu stiu inca ce sa fac pentru ca nu ma prea pricep si am multe intrebari de pus.Inca sunt pe windowsul vechi care este pus de un domn care am i-am dat bani dar nu vreau sa mai dai bani ca am auzit ca este usor dar am multe intrebari si caut pe cineva sa ma ajute cu instalarea de la distanta adica sa nu fie chiar din orasul meu sa pot face pe telefon vorbind sau ceva. Daca stiti pe cineva ar fi bine.

| lexusen3 a răspuns:

Salut!, da, driverele trebuiesc instalate dupa ce reinstalezi windows-ul. Funda? happy.