| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema ciudata:
Cand dau si eu dublu click pe ceva, apare meniul contextual care normal apare cand dau click dreapta sau SHIFT+F10.
Cum rezolv problema asta.Nu se intampla mereu, de obicei dupa ce am inchis un joc, doar jocuri, nu alte programe.
Sper sa stiti. big grin

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

Setarile jocului dau mouse-ul peste cap... nu ai c face decat sa mergi in control panel si sa l reglezi iar si iar si iar... sau sa nu te mai joci jocurile respective

1 răspuns:
| AlexMercer a răspuns:

Du-te la control panel mouse switch primary and secondary buttons daca e bifat debifeazal si da ok si ar trebui sa dispara chestia asta.