| GΛБЯłΞŁ a întrebat:

Am si eu o problema cu mouse-ul meu. Nu stiu de ce dar atunci cand apas pe click stanga cateodata da click dublu si este foarte enervant in jocuri si cand desenez in Paint. Cum pot sa o rezolv?

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Ai setat reactia la dublu click prea mică. Intri la Panou de control, Imprimante şi alte dispozitive hardware, Maus, apoi undeva acolo ai un câmp unde scrie Double click speed şi o scală unde poţi muta de la Slow la Fast. Îl muţi în celălalt capăt decât e acum, dacă e la Slow îl muţi la Fast şi invers. Apoi dai ok şi gata. Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai desenezi in Paint?laughing
Schimba mouse-ul!, sau vezi ca poate are ceva setat de la calculator!

| vladviorel a răspuns:

Schimba-l big grin s-au dus contactorii

| ÐΛЯłUS a răspuns:

Pai...Schimba mouse sau... cum a zis angel74dm