| LucianP a întrebat:

am instalat windows7 ultimate, dar am 1 singura problema, cand vreau sa dau refresh. dau click dreapta pe desktop apoi dupa 2-3 secunde apare meniul acela cu refresh... daca imi puteti zice cum sa rezolv problema...Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Cred ca trebuie sa instalezi driverele dupa CD-uri sau fa update (doar ce-ti trebuie). Bafta

| hatze a răspuns:

Poate ai pc-ul prea slabut! parerea mea, si eu tot azi mi-am pus wind 7 ultimate! daca vrei sa mai vorbim despre asta lasa-mi un pm

| GabiiHaș a răspuns:

Ce meniu?

| LucianP explică:

Calculatorul mau are in componente: procesor dual core amd 3. 00Ghz 4GB ram ddr3, placa video 1 GB nvdia gt220+ si driverele sunt instalate, nu da eroare nimic doar face faza asta cand dau click dreapta pe orice trebuie sa astept 2-3 secunde si ma anerveaza.