| Edwwward a întrebat:

Am si eu o problema cu messu, daca intru pe el nu vad ce scriu sau ce scriu ceilalti, am reinstalat messu degeaba, am dat rr la pc, degeaba va rog ajutati-ma, deocamdata stau pe mail, dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| PufuletiMov a răspuns:

Sall edwwward aceeasi problema am avut-o si eu cu messenger 8. 1 cam acum 2 ani, acum nu stiu ce versiune ai tu insa eu am preferat sa raman in continuare pe versiunea 8 chiar daca multi spun este invechita eu unul nu ma pot despartii de ea:)))
am facut si eu exact cum ai scris tu am reinstalat mess-ul nu si-a revenit am repornit calculatorul m-am gandit ca poate va merge dupa aceea dar deloc.
intr-un final mi-am zis sa reinstalez wind poate o fi de la el
dupa mi-a mers
eu iti recomand sa mai incerci o data daca nu merge incerca sa faci un efort si sa iti reinstalezi wind.

3 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema!
poate e de la ei, daca patim mai multi asta.

| Miki_5838 a răspuns:

Mai bine ai instala windowsul din nou happy inceara si asa daca tot nu merge atunci nu stiu de la ce ar putea fi.
Bafta!happy
Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza yahoo messenger 11, 10, 9, 8 incearca cu toate sau reinstaleaza wind si atunci sigur o sa mearga