| omgxlykexrawr a întrebat:

Am sunat si am sunat la youtube ca un nebun sa vina sa ma filmeze niste videoclipuri cu mine, dar ei nu au venit. nu inteleg cum alti au atatea videoclipuri pe youtube, si cum la ei ajung asa de repede cei de la youtube. Youtube trebuie sa vina sa ma filmeze pentru ca am niste chesti amuzante de aratat

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu trebuie sa vina cei de la you tube sa te filmeze trebuie sa te filmezi singur(de fapt sa pui pe cineva sa te filmeze)si tu doar sa il postezi dupa pe you tube(bineinteles dupa ce ai bagat videoclipul in calculator)Apropo ce numar de telefon ai folosit?laughing

| Wihaela a răspuns:

laughing nu trebuie sa vina cei dl youtube. uh trebuie sa te filmezi singur!

| KlaudyaAddha a răspuns:

laughing Ce numar ai folosit?
Si nu trebuie sa te filmeze ei! Te filmezi singur sau rofi o ruda sau un prieten, apoi bagi filmul pe calculator si il bagi pe YouTube. laughing

| oana7335 a răspuns:

De ce nu ii suni si pe cei de la hia si facebook sa vina la tine ca sa iti faca poze?rolling on the floor

| oana7335 a răspuns:

Hi5*

| adrianrob a răspuns:

Continua sa suni. Poate erau ocupati! laughing laughing
sigur erau ocupati laughing
si ce numar au astia de la youtube?