| M4SOnIC a întrebat:

Azi la liceu` stateam eu asa pe banca, ma jucam pe telefon de nebun cu gandu` in alta parte...si vine la mine o colega care ieri m-a intrebat daca vreau sa fiu iubitul ei (intrebare a sunat cu ar pune`o la misto) asa a venit la mine nu stiu cum dr*u m`a sarutat.A pus pe cineva sa filmeze da nu`stiu pe cine si a aratat filmare iubitei mele care m`a sunat ca cica sa intru pe mess sa imi arate cv! :-o dupa ce mi-a dat clipul a spus ca sunt nenorocit... asa mai departe iesind..nici la tel. nu mai raspundebroken heart ce sa fac!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Explica-i offline ce s-a intamplat exact si,in final, spune-i ca are de ales, cuvantul tau, al iubitului ei, impotriva cuvantului unei colege idioate.
Si o rogi sa se gandeasca bine.Foarte bine.
Poate e atat de isteata si realizeaza care e adevarul.
Daca nu, n-ai pierdut nimic.
Bafta!

15 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Eu in locul tau i-as srie un msj pe mess,sigur intra sau poate mereu este dar s-a pus pe invizibil,i-as explica cele intamplate cu lux de amanunte, i-as explica ca tu nu stiai nimic si te-a luat prin surprindere, i-am explica sentimentele depuse in tot acest timp si ceea ce ti-ai fi dorit in viitorul apropiat!
Implor-o sa te ierte, daca nici asa asta e, trebuie sa fi mai atent data viitoare!
O seara placuta iti doresc!

| M4SOnIC explică (pentru IloveME):

S`o implor da ce mai suntem pe vremea lu` bunicu` sa faca ce vrea... nu asa sa stau sa ma rog etc.

| IloveME a răspuns (pentru M4SOnIC):

Am presupus ca ti la ea si vrei sincer sa va impacati, dar vad ca nu atunci fa ce vrei si ceea ce simti tu mai bine!
Pa

| M4SOnIC explică (pentru IloveME):

De tinut tin la ea da nu sunt eu ganul ala de om care se milogeste.

| Castiel a răspuns:

Depinde... daca ai fost prost si te-ai lasat sarutat acum ti-o iei. Nu ai ce sa faci decat sa te milogesti de ea explicandui ce s-a intamplat si daca ai noroc te iarta, daca nu... asta e zici ca nu ai avut noroc.

| chazz a răspuns:

A vrut sa te desparta de prietena ta.
"Cine greseste, plateste!"
Cred ca esti destul de matur sa iti asumi ceea ce ai facut.

"Un barbat matur in toate privintele"
"Face ce vrea si isi asuma toate consecintele"-Marius Craciun-Cedry2k.
Numai bine!

p.s:ai putea sa ii ceri scuze, sa iti mai acorde o sansa.

| M4SOnIC explică (pentru chazz):

Sa ii cer scuze, cum ma frate daca nu mai dau de ea...si de facut n`am facut nimic am cazut la mijloc ca mui*ta aia m-a sarutat si a fost repede ca n-am avut timp sa reactionez

| neutrino a răspuns:

Nimic.

| Urpaniel a răspuns:

Nu prea mai ai ce face, e vina iubitei că e atât de retardă.

| M4SOnIC explică (pentru Urpaniel):

Esti penal omule

| Urpaniel a răspuns (pentru M4SOnIC):

"Iubita" ta e penală, nu-şi poate da seama că ai luat ţeapă şi că nu ai vrut? Mult noroc cu relaţiile viitoare.

| M4SOnIC explică (pentru Urpaniel):

rolling on the floor asa e!

| anca29 a răspuns:

Explica-i situati! Ai nevoie de curaj hoatarare, ciocolata, flori si o fatuca de catelus! Succes!

| shadow222 a răspuns:

Pai incearca sai explici iubitei si vezi cum faci sa te impaci cu ea poate un cadou cv si fa cv cu tarfa aia injura fa-o sa te urasca sa nu se mai aproprie de tine succes

| ჯpLaNe a răspuns:

Intalnestete cu ea si incearca sa-i explici ceea ce s-a intamplat ca ea te-a sarutat si tu nu ai avut nici-o vina si nu ti-a placut si ai fost dezgustat...

Bafta! Noroc cu iubita ta big grin