| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Am tot auzit ceva de un telefon nokia 1100. Despre ce e vb? thinking

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Ok, un telefon foarte naspa care se zice ca din lipsa anumitor modernizari, convorbirile nu pot fi inregistrat sau mai stiu eu ce, asta se intampla de fapt cu toate telefoanele mi vechi, adica primele celulare cat caramida care sunt bune de facut afceri necuarte.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se vinde la piata neagra cu mare pret.

kratos
| kratos a răspuns:

Poftim aici :| http://www.go4it.ro/......o-4231427/ :)

| antonius74 a răspuns:

Http://www.gabrielursan.ro/2009/09/27/clarificari-nokia-1100/ iata toate detaliile posibile cu motivul pentru care asta e o teapa...

| D33d33wttzzaaaaaaa explică:

Hmm thinking dar mai detaliat?

| sharky88 a răspuns:

Este o mare teapa

| 2cute a răspuns:

Http://sayit.ro/index.php?page=633

gasesti aici mai multe informatii :x