| paul0013 a întrebat:

Am un blog si vreau sa-l fac mai cunoscut.Cine imi da niste siteuri unde as putea sa-l fac cunoscut si free?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Siteuri nu stiu exact dar iti ofer cum sa imbunatesti si sa-l promovezi corect! http://muntealb.byethost17.com/Manuale/manual-promovare-bloguri.htm.

| make5wishes a răspuns:

Hei, am si eu un blog! te astept sa devii interesat daca esti pe blogger :D si arunc o privire si pe al tau :)
http://happinessbringshappiness.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iacobinul.com,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iacobinul.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma chinui la aceeasi intrebare daca ai gasit tu te rog sa-mi dai si mie o idee te rog mult succes in continuare adresa de mess este vicentziu82

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ysk-xxx.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://blogulluistietot.blogspot.com/ Intra aici si vei gasi toate raspunsurile la intrabarile tale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://iustinl.blogspot.com/Aici am aranjat un tutorial special pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tutorialiustin.blogspot.com/si ai mai multe lucruri explicate

| Xaaaandra a răspuns:

Http://pixcurosu.blogspot.ro/ Sper sa iti placa :)

| crysty1002 a răspuns:

Christiansammy.blogspot.com