| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da niste siteuri unde as putea sa-mi fac blogul cunoscut si free happy? Cum pot sa obtin trafic?
lucreazaonlinero.wordpress.com

Răspuns Câştigător
| wisesmartboyqaazwwsee a răspuns:

Obtii trafic free prin byethost.com

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ti se pare cam penibil sa faci un blog despre facut bani pe net dar sa nu ai macar un domeniu propriu si hosting platit?

| iryste a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu mi se pare penibil, pe internet sunt zeci de mii de oameni care fac asta! Inca mai am mult de invat sunt doar la inceput.happy

| KodrutZ a răspuns (pentru iryste):

E jalnic, de risul curcilor, super-penibil, zi-i cum vrei. Pe net sint milioane de dobitoci, iar pe planeta sint sute de miliarde de muste care maninca excremente. Tre' sa fim si noi ca ei? Cum adica tu imi povestesti mie despre facutul de bani pe net si vrei sa te iau in serios dar nu ai macar aia vreo 10 dolari/an pentru domeniu si ~50+ pentru un host decent? E ca si cum o matroana s-ar duce la scoala de fete sa le povesteasca despre castitate.

| iryste a răspuns (pentru KodrutZ):

Dar eu nu ti-am cerut tie sa ma iei in serios. daca nu-ti convine intrebarea, mergi mai departe si raspunde la altele.PS:Am sa-mi ia si un domeniu dar dupa cum ti-am zis mai devreme sunt la inceput si NU STIU CU CE SE MANACA! in fine.o zi buna!

| KodrutZ a răspuns (pentru iryste):

Pai bine mosule, atunci daca nu stii cu ce se maninca, intii invata si dupa aia scrie despre asta! Nu ti se pare asa cel mai de bun simt?
P.S. Apropos de bani online seriosi, nu porcarii de cite un cent-doi - comisioanele pentru vinzarea de pachete de hosting pot ajunge si la 100 de dolari/vinzare, chiar daca tu cumperi un pachet de doar ~50 de dolari.

| iryste a răspuns (pentru KodrutZ):

Sincer esti mai mos" decat mine! laughing))))) dar te las in pace ca nu meriti efortul si nici timpul meu pretios. laughing))))

| KodrutZ a răspuns (pentru iryste):

A draq de pretios, din cite vad. Enjoy!winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa site urile, apuca te si invata seo, dupa ce inveti si cateva luni de munca o sa se vada si rezultatele

| iryste a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc de sfat, o sa ma documentez si sa citesc cat mai mult pe aceasta tema.