| reyna_7838 a întrebat:

Am un card de memorie pentru tel si nu ii mai stiu parola. stiti cumva vreo solutie fara sa il formatez si sa mi se stearga tot ce am pe el? mersi

4 răspunsuri:
| maryngeorge a răspuns:

Incerca sal conectezi la calculator si incerca mai multe programe copi tot ce ai pe card in pc si dupa aceia il formatezi si le bagi inapoi, si nu-ti mai baga parole pe card ca sunt cazuri care nu le mai acepta parolele chiar daca sunt bune

| reyna_7838 explică:

Pai acum alt tel si imi cere parola sad. nu as vrea sa mi se stearga tot ca aveam o multime pe krd sad

| LilCrisspy a răspuns:

Eu cand mi-am pus parola pe cartela de memorie, nu mi-a mai vazut-o pe alt telefon...cand am pus`o in telefonul meu(pe care i-am selectat parola) am intrat la setarile acesteia si am sters parola... sper sa te ajute happy

| euRO_4478 a răspuns:

Daca ai cablu de date conecteaza cardul cu tot cu telefon la pc! si dai click dreapta pe drive-ul care se deschide si dai formatwinking