| Maddie02 a întrebat:

Am un cont hi5, mi-am facut tema si nu reusesc sa fac sa scrie colorat cand imi dau comuri la profil, unde scrie informatiile.Va rog ajutati-ma, care stiti sa imi spuneti si mie.

2 răspunsuri:
| zuzulina_7560 a răspuns:

Salut, raspunsul care ti la at BybanuJunior e bun, ar nu merge la toate hi5-urile:d.mai bine ai intra pe siteul asta:ysmile.ro,si alegi modelul, culoarea si marimea scrisului, iar apoi copiezi un cod pe care ti-l da si si gata:. sper ca te-am ajutat:*:*