| :X a întrebat:

Sti` Am Vazut La Cnv Ca are o singura poza si 3 comuri. Dar pe profil scrie 190comuri`. Si nu e singura persoana la care am vazut`batting eyelashes. Doar ca as vrea sa stiu si eu cum se face chestia` asta.love struck Va rog sa-mi spuneti. [Dau funditSakiss]

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Deci scrii comentariul.si dupa aia apesi de multe ori pe adaugare comentariu de multe ori.si gata.iti apar 30 de comentarii.mai multe.

| Derye a răspuns:

Poate ai fi putut sa specifici site-ul. straight face

| βÚβÚ a răspuns:

Pai poate a avut mai multe poze si la fiecare poza mai multe comentarii apoi a sters pozele si bineinteles ca si comentariile s`au sters, insa a ramas numarul lor la profil. (de aceea arata 190 ). Asta ar fi o explicatie happy Dar. poate nu te`ai uitat bine si mai are albume cu pozewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Didu a răspuns:

Banuiesc ca la hi5 te referi, nu? pai cam acum un an-doi, daca stergeai o poza nu se micsora numarul de comentarii...si eu am 21 000 de comentarii si decat 3 pozehappy. acum daca stergi poze se sterg si comentarii. Sper ca n-am inteles gresit la ce te refereaihappy

| Carlaaa a răspuns:

Sunt diferite coduri.
Sau mai sunt coduri pentru hi5 care iti mareste numarul vizualizarilor.