| Ane-mari_Denisa_1979 a întrebat:

Am un cont transformice si eu as dori sa-l dau la schimb este nivelul 32 dar nu prea are iteme si nici fs nici branze cine doreste sa facem schimb mesaj privat contul este
nume:smarandeanu
pw:justinbiber1
astept alte conturi va rog de fete si sa nu le luati de pe net la ce ma refer sa joc numai eu si cel care mil dau sau numai eu.
FUNDA!
mess:denisasmarandeanu@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Fabian_Vanessa_1993 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuia sa dai acum parola; ) si doar pentru nivel nu se prea merita ( eu ma joc transformice) : D

| Ane-mari_Denisa_1979 explică (pentru Fabian_Vanessa_1993):

Si daca tot rasp macar da-mi un cont

1 răspuns: