| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 5200 si de cateva zile mi se inchide singur daca are cardul de memorie in el...de ce? Credeam ca e cardul de bai dar am schimbat cardul si tot asa face telefonul...se inchide si apoi se deschide singur si tot asa. Sta deschis 5-10 secunde si inchide iarasi. Dar am observat ca incepe sa se inchida atunci cand intri in playerul de redare muzica straight face

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Probabil este devina bateri sau tel asa am patit si eu si este din cauza la tel daca ii schimbi bateria nici sa nu te gandesti tot prost merge este din cauza la tel iti sugerez sa iti iei altul bafta

| alexcyrus a răspuns:

Cunosc problema. playerul la telefoanele astea mai vechi merge mai greu ba chiar si la unele telefoane noi Nokia iar inainte de pornire banuiesc ca face un scartait difuzorul si se inchide telefonul. cel mai bine e sa iti ei un xpresmusic este cel mai bun

| mirzabah a răspuns:

Nu suporta tipul formatul respectiv sau cardul e prea mare pentru el