| Balboa a întrebat:

FUNDA FUNDA FUNDA. Cand imi bag cardul de memorie intr-un nokia 5200 si ma duc la muzica, imi zice actualizare biblioteca in curs si SE INCHIDE! pe altul nu il citeste si pe telefonul samsung c3050, singurul care il citeste, mi-am ratacit castile. ce fac? cum fac sa imi mearga pe nokia? cardul este micro SD 2GB. deci ce fac?

1 răspuns:
| Mariposa97 a răspuns:

Si eu am problema asta tot la Nokia 5200 numai la mine mergea cardul, la inceput a mers dar in ultimul timp cand am fost intr-o excursie era gata bateria si eu il tot aprindeam si daca vreau sa ascult muzica merge 15 secunde si se opreste.Eu l-am dus la Orange si mi-a spus ca s-a ars ceva il el si trebuie sa il duc la reparatii.