| babydolldeea a întrebat:

am o cartela frog de la cosmote si un telefon nokia 1200. ei bine eu m-am certat cu o anume persoana si vreau sa nu mai primesc apeluri si mesaje de la acea persoana, ii cunosc numarul de tel dar nu stiu cum pot sa ii ignor numarul de tel. ma poate ajuta cineva? dau funda. multumiri anticipate happy

1 răspuns:
| Oana275 a răspuns:

Te duci la Cosmote si zici ca vrei sa blochezi numarul respectiv; probabil o sa platesti in jur de 20 lei dar sti ca te-ai rezolvat happy