| DennK a întrebat:

Am un Samsung Corby dar vreau sa-l schimb cu unul dintre cele 3 telefoane:Nokia N97 3G, Nokia X5, Nokia X6 sau sa-l tin pe asta. Care aveti telefoanele sau ati avut treceti cu o parere sau cei care stiti despre telefoanele astea...Sau pur si simplu dati o parere care sa il iau, nu am un buget mic.
Rasplata:Fundtitza si vot.

Răspuns Câştigător
| 4shl3y Tisd4l3 a răspuns:

Păstreazăţi-l pe Samsung Corby. Ăsta e sfatul meu.Depinde de când îl ai dacă îl ai de mult timp schimbăţi-l cu un Nokia N97 3G.

6 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Nokia x6... e cel mai bun din punctul meu de vedere. E frumos in ceea ce priveste designul si foarte performant, mai ales ca este si cel mai nou model nokia.
Si eu am vrut sa imi iau unul de asta, dar m-am razgandit, ce e drept nu vroiam sa fie neapaat fff performant, si mi-am luat samsung f480, de care sunt foarte multumita... dar daca vrei nokia, x6 este cu siguranta cel mai bun; cuvinte de lauda am auzit si despre Nn97, mai ales ca am si vreo patru cinci prieteni care il detin.Parerea mea este ca as ramane la nokia x6.

P. S: x6 este cam scump...

MULT SUCCES IN ALEGEREA TELEFONULUI POTRIVIT!
pupici:*:*:*

(fundita?)

| F_5241 a răspuns:

Si eu zic sa-ti pastrezi Samsung Corby. E mai dragut. si eu am si chiar sunt multumita de el. Eu zic ca nu merita sa il schimb.Si celelalte sunt faine, dar eu mi-as pastra Samsung-ulwinking

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna! Nokia X6 e super. Il are frate-miu. E cel mai frumos dintre toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia N97 3G este mult mai performant si are un design mai frumos dupa parerea mea. Celelalte doua telefoane (Nokia) nu sunt asa "speciale", iar Corby-ul este dupa parerea mea o prostie. Multe colege de-ale mele au Corby, m-am uitat si la design, am umblat prin el si mi se pare ca nu are niciun Dumnezeu. Asta e parerea mea, sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca e mult mai super samsung corby.Are o prietena si e super, frumos.Deci,Samsung Corby

| Allexandra_3345 a răspuns:

Nokia x6 este un telefon foarte frumos si practic... am avut si eu