| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna si dau funda garantat ce parere aveti despre telefoanele :samsung corby samsung f700 sau nokia 7310? ce parere aveti care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Samsung corby si f700 ies din discutie, fiindca samsungul are defect de serie la orice telefon:semnalul.iti functioneaza o vreme, nu foarte indelungata si apoi...pa,pa.si sunt scumpe la resoftat.in schimb nokia...nokia abia dupa 100 de ore vorbite incepe sa aiba putin lag(intarziere la comanda). la un lag extraordinar, se poate face o mica resoftare fara sa afecteze telefonul in niciun fel.la multe modele, o poti face acasa. iar supernova, fiind un mobil cu productivitate imensa, eu zic ca`i bun, altfel nu era asa de cautat, ca nu e o fita de mobil sau ceva in gen.

o zi frumoasa

1 răspuns:
| MaliceThemen a răspuns:

Cum a zis si Jump, samsungurile ies... pentru ca nu sunt bune deloc! Nokia este o marca excelenta, si Motorola la fel este excelenta la semnal!
Jump merita fundita happy Felicitari Jump happy