| PurpleLadybug a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Samsung B3410 si Samsung Corby? Care credeti ca este mai bun? Are cineva vr'unul dintre telefoanele astea?

Răspuns Câştigător
| ana_8570 a răspuns:

Eu am samsung b3410 si sunt super multumita de el.Samsung corby are in plus smiley detecting, smart unlock si memoria interna cu vreo 10 mb mai mare, dar oricum nu prea conteaza ca iti cumperi card. Eu cand mi-am luat telefonul mi l-a recomandat si cel de la cosmote, spunea ca e mai bun. Mie mi-a placut ca are si tastatura qwerty si nu ma chinui sa scriu mesajele cu touchu. Acum e alegerea ta happy

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Samsung Corby e cel mai bun si eu am Samsung Corby.

| malina_9455 a răspuns:

Mama are telefon samsung corby iar o colega de-a mea samsung b3410 dar nu cred ca telefoanele astea sunt chiar asa de bune...eu raman tot la nokia am doua telefoane unul pentru poze si melodie si altul pentru sunat manadoua sunt nokia cel de sunat este tell din ala vechi nu cred ca l-ai cumpara niciodata dar tine bateria mult

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

SAMSUNG CORBY :X :X:X aia e mai bun desi si celalalta e bun dar samsung corby e mai popular si are mai multa valoarewinking da tu alegiwinking...samsung corby o sa am si eu si am auzit ca e un telefon bun

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Am si eu Samsung Corby :* e super dar ce numi palce e ca daca il scapi nu mai e bun de nimic e foarte sensibil mai ales la atingere ma trezesc dimineata cand suna ceasul si vreau sal opresc si ating putin din greseala telefonul si ma trezesc mai bine si vad ca am sunat pe nu stiu cine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu corby e destul de bun dar, mai bine i-ati un Samsung star e super il am de cand s-a facut si nu am mers deloc sa-l repar( depinde )

| Daniela_3373 a răspuns:

@~.~.~Gabriela~.~.~.
Cred ca ideea e sa nu fie foarte popular.adica mie, una, nu`mi place sa merg pe strada.si sa zicem ca vorbesc la telefon.si sa mai trec pe langa alte 10 persoane care au telefon la fel ca al meu. mi se pare aiurea
Parerea mea este ca acum o sa se intample la fel cum s-a intamplat si cu Motorola V360, o sa'si cumpere o gramada Samsung Corby. Oricum e alegerea ta.eu aleg(pentru ca urmeaza sa'mi cumpar) Samsung B3410 happy

| vladutzuu a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa iti iei un B3410 deoarece ai si qwerty si touchwinking dar pana la urma eitjoy ste alegerea ta en