| Baiaaanca a întrebat:

Am un telefon LGKP501, si nu stiu de ce cateodata se blocheaza, nu pot sa-l inchid, trebuie sa scot bateria, si sa o pun la loc, iar apoi sa o pun la loc si sa-l pornesc. Stie cineva de ce se blocheaza asa, si ce pot face ca sa nu se mai intample asta?

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Aşa sunt ele...mai speciale...Altă dată să nu-ţi mai cumeri LG

| Bianca206 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, si mie mi s-a intamplat chestia asta. Iti apare ecranul albastru, nu? Asa se intampla la toate LG-urile cookie. Nu e cazul sa-ti faci probleme happy.