| Al3xXXxx a întrebat:

Am un telefon Nokia 6500s, de un timp se blocheaza incontinuu si imi dispare imaginea de pe ecran ( doar daca e pe card, daca e in memoria telefonului nu dispare ) oare din ce cauza?, am incercat sa scot cardul sa vad daca se mai blocheaza dar face tot la fel, de multe ori nici macar nu pot raspunde la el, sa fie soful de vina sau poate ca am ceva virusi de la imagini? am bagat foarte multe imagini din calculator si de la mine si de la niste prieteni, astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| djacido a răspuns:

Sunt 2 motive:1.Ai virusi(Mi s-a intamplat si mie)
2. Ti s-a dus banda. Du-te cu el la reparat...costa vreo 50 RON.

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Www.foum.softpedia.com -> terminale mobile -> Nokia -> 6500s, ia vezi ca a mai avut unu pe acolo belele si l-au ajutat baietii;)

Întrebări recente