| BlackPearl a întrebat:

Am un telefon Samsung star S5230 si de fiecare data cand incerc sa accesez internetul imi zice 'Service unavailable'. Ce trebuie sa fac pentru a putea intra pe internet?

5 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Cel mai bine este sa te duci la Orange.

| mikaguapa a răspuns:

Sa-ti faci setarile la internet. Tebuie sa suni[Daca esti pe Orange] la 545 si de acolo urmezi instructiunile.

| BlackPearl explică (pentru mikaguapa):

Am incercat sa sun si imi zice ca am tastat un numar gresit

| mikaguapa a răspuns:

Incearca 408.

| KingMidas a răspuns:

Pai nu trebuie nimic!

Asigura-te ca:
- Ai Wi-Fi!, daca ai e cel mai bine, ai net totimpul daca ai si ruter wireless!
- AI cel putin 1Euro credit!, daca intri pe internet iti va lua din el! Pe google ia x1 -> 0, 09
- Ai o optiune cu MB sau Internet neli8mitat zilnic!

Daca ai una dintre acestea ai net 100%!