| XtReMeX4You a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s2 GT-I9105P si vreau sa-mi activez webnwalk de la extraoptiunea frog enjoy.
Dau mesaj la 9691 cu textul setari, primesc setarile dar tot nu merge.
Am mai incercat odata sa trimit sms si am primit ca nu poate fi configurat automat pe acest telefon.
Imi poate da cineva datele de configurare?

3 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Incearca sa dai SMS gol la 969, sau verifica datele de mobil sa fie activate

| panther2007 a răspuns:

Recomandat este sa iti faci singur un APN nou webnwalk setarile sunt astea
Nume APN: webnwalk
user: wnw
parola: wnw
tip APN : default
si dai save
activezi APN-ul si pornesti internetulhappy

| XtReMeX4You explică:

Datele nu pot fi configurate automat