| GeoRgiiANna31 a întrebat:

Am un telefon Samsung (GT-S3550)pe sine si am setatceva si nu imi aduc aminte ce.mi s-au blocat mesajele si nu mai merge sa scriu, sa primesc sau sa trimit. Unde trebuie sa intru ca sa imi mearga din nou? Am dat la setari generale dar imi apare ca trebuie sa bag codul telefonului....Astept raspuns. Funda! ..Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Sincer nu stiu dar de ce nu mergi in orasul in care stai de unde l-ai cumparat sau poate de la reteaua in care esti Vodafone, Orange, cosmote

Baftahappy

| GeoRgiiANna31 explică (pentru zambéstecapiticateiubeste):

E in regula, am rezolvat problema. big grin mersi oricumhee hee Dau funda pentru ca ai incercat ::*

1 răspuns: