| allyxo a întrebat:

Are cineva un telefon Samsung S3550 Shark 3? Va intreb acest lucru deoarece nu am gasit niciun joc care sa se potriveasca telefonului sau tipului de java.Si o alta intrebare este : Ce fel trebuie sa fie un video ca sa il pun pe telefon? Am incercat. 3pg si nu merge.
Sper ca m-ati inteles.Multumesc.Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> Samsug -> modelul tau, sigur exista acolo un site cu jocuri, setari pentru el,

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cauta pe ori`ce hub jocuri in format jar si majoritatea sunt compatibile pentru ori ce tel