| SweetAngelGirl a întrebat:

Am un telefon si nu se mai aprinde, am fost si a spus ca e la display, dar un prieten a avut la fel si doar la lasat mai mult timp la incarcat si s-a aprins dar la mine nu se aprinde? DEci ce sa fac? (si scuze pentru.categori :d)

6 răspunsuri:
| CPR a răspuns:

Ce a paţit telefonul nu se mai aprinde? rolling on the floor
Poate vrei sa spui nu se mai deschide laughing

| Stefan3D a răspuns:

Simplu s-a stricat bateria sad Cumpara altawinking

| LoveMe_1523 a răspuns:

Sh mie mi s-a intamplat asa... la mine a fost vorba d placa d baza se arsese... l-am dus in service sh mia inlokuit-o sh dupa n-am mai avut nici o problema,,, funda?

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Asa am si eu cel din poza mea
Samsung galaxy i5500 nu se mai deschide
Ce sa fac sa se deschida?

| xReminisce a răspuns:

Dul la un service GSM si iti spun ei ce are... Eu am avut un telefon si tot asa nu se mai aprindea si era din cauza la "folie"...

| 바보규 a răspuns:

Scoti bateria si o pui la loc, apoi il pornesti