| SnicK a întrebat:

AM un USB unde pot baga memorie de telefon si sa imi pun muzica, deja nu stiu dar cand bag inauntru nu se mai intampla nimic, la USB imi palpaie beculetul dar Nu ma lasa sa intru in Partitia Memoriei sa vad ce melodii am acolo, ce pot face? Mersi.

Răspuns Câştigător
| scarly86 a răspuns:

Formateaza l si vezi ce se inatampla.ar trebui sa mearga.

2 răspunsuri:
| SnicK explică:

Da, are virusi.

| andrei_8752 a răspuns:

Adica USB-ul are suport pentru card MicroSD, sau ce card este?
Telefonul vede acel card de memorie?
In explorer daca vezi partitia da-i clic dreapta si vezi cum este formatata partitia. Daca nu este NTFS sau Fat32 nu prea ai sanse sa o vezi. Incearca sa o formatezi cu telefonul si incearca din nou. Ce telefon este?