| una_6091 a întrebat:

Am o problea in legatura cu telefonul lumia 610 nu stiu cum sa fac sa pun muzica in telefon. Stiu sigur ca prin programul Zune pot pune muzica, fotografii sau altele. Am descarcat programul acesta in pc si cand intru in el ca sa imi pun melodii acolo, ma lasa sa le pun, numai ca dupa ce inchid programul si toate cele nu imi apare in telefon cand vreau sa le ascult. Dau funda mersi!

Răspuns Câştigător
| JordanMichael a răspuns:

Pui melodii acolo, dar drag&drop pe telefonul mic din stanga jos. Succes.

| una_6091 explică (pentru JordanMichael):

Asa am facut si eu dar nu a mers

1 răspuns: