| Cornel320 a întrebat:

Am un verisor de 14 ani si nu stiu ce sa ii iau de Craciun. E pasionat de calculatoare, console, jocuri si lucruri de genul acesta. Ce ii recomandati sa ii iau?

4 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Un stick usb,un joc original,un windows original sau o tastatura cu leduri, monitor mai performant sau orice vrei tu, sint numai idei.
Stima!

| Andra0037 a răspuns:

Un joc, sau o consola. iti recomand daca este pasionat de calculatoare. s-au daca are nevoie de o componenta a calculatorului. monitor ce vrei u.

| liama a răspuns (pentru Andra0037):

Am consola Wii de vanzare, daca te intereseaza add: ionutz.carlos

| nET a răspuns:

Un joc cum ar fi gta 4 sau fifa 2011