| Baris123sefu a întrebat:

care dintre aceste console este mai buna xbox 360 sau playstation 3 si recomandati si niste jocuri?

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Eu iti recomand xbox si daca iti cumperi sa nu iti cumperi de la 2008 anul fabricatiei ma refer mai jos sa il ei sa scrie 2009 pe consola ca te pacalesti au toate probleme cu ventilatia se strica repede..eu am nou nout si modat jocuri moca ...acum depinde ce jocuri iti plac eu rup in 2 fotbal si astea cu impuscaturi...bafta si sa faci alegerea buna nu te grabi in primul rind intereseaza despre console bine daca ei xbox sa ei cu 250gb nu cu 4 gb mai pui ceva dar ei o gramada de gb baftaFUNDA

4 răspunsuri:
| laurentiu548 a răspuns:

Ps3, god of war 3!

| MariusF23 a răspuns:

Xbox360. Un joc bun ar fi Need for Speed Hot Pursuit 2010

| Lovegaming a răspuns:

PS3, seriile uncharted, infamous, god of war.

| ghostk1d a răspuns:

Ps3 ..are si blu-ray ..eu am varianta slim de 320gb....jocuri? toata seria uncharted 1, 2, 3infamous2, lost planet2, enslaved.etc sunt multee