| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme (2-3 ani) la tv un film cu un obsedat de jocuri video, dar nu mai tin minte titlul. Stie cineva ce nume ar putea sa aiba filmul? Sau macar un film asemanator daca stiti. Merci

2 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Iti dau eu obsedati cati vrei. Stai numai sa gasesc unu pe youtube si o sa gasesti in stanga numai obsedati din aia. Barim un copil german e criminal. Sa vezi cum crizeaza uaiiii mai mai sa faca spume la gura. O sec. http://www.youtube.com/watch?v=uLLCrnJGpXc uite aici si... plangi, pentru ca de ras sigur nu e. Asta e generatia in care traim.

| craniul a răspuns:

Daca stiai data exacta si programu poate te ajutam