| IrinaAniri a întrebat:

Am vazut acum pe you tuve niste videouri in care niste fetite de 8 ani se dadeau cu tone de creme si de machiaj, doamne, alea cum o sa ajunga cand o sa aiba 20 de ani? sau poate asta le face bine pentru ca folosesc produse de calitate? eu am aproape 14 ani si abia de folosesc gloss, rimel, creion de ochi, si rareaori corector

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

BunahappyNu le face deloc bine.Chiar daca ar folosi produse de calitate, tot afecteaza tenul foarte sensibil al lor.Am mai vazut si eu un clip asemanator.Ar putea sa se machieze de la 14-15 ani, dar putinhappy
Eu am 14 ani si putin si deocamdata folosesc strugurel si corector cand ies undevahappy(deocamdatalaughing)
Numai bine.

| IrinaAniri explică (pentru Simplyy):

Multumes mult, eu chiar nu stiam cum sa intru pe youtube...

| Simplyy a răspuns (pentru IrinaAniri):

Cu mare placere! rolling on the floor)) Sper ca ai intrat pe you tuve ala!