| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Am vazut aseara un film pe HB0 superlove struck putin de groaza care te suna cineva si scrii one missed call si odata si la data care scria pe telefon mureai.Cums e cheama filmul? One missed call:-s?

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Filmul se numeste One missed call.
http://www.youtube.com/watch?v=ZOSR3SA5moA

L-am vazut si eu, e foarte fain filmul, chiar mi-a placut. Iti dai seama ce senzatie ai cand am rington-ul cu One Missed Call in telefon, si suna exact in momentul cand urmaresc filmul.:))

De aici poti downloada ringtone:
http://www.youtube.com/watch?v=A1QQwWV1idM

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Da da... One missed call se numeşte big grin

| blablablaa a răspuns:

Filmul se numeste One Missed Call

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa. 3. xD. p.S.am privit si eu. cateva zile in urma filmul. big grin. xD deci... ora 03.de noapte. si privesc filmul. apoi. pe la mijloc de film ma suna telefonul. tot cu aceiasi piesa care e si in film... xD mama. ce tare 3.