| stela_star a întrebat:

Am vazut ca pe Hi5 sunt acum cadouri virtuale pe care le poti cumpara cu monede hi5, pentru a avea monede, trebuie sa le cumperi cu bani. Ati platit vreodata pentru monedele hi5 ca sa cumparati cadouri? Ce parere aveti despre sistemul asta?

71 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

My money surprisesurprise castigatzi de la mami? surprisesurprise
pe munca cinstita? crying crying
cum sa ii dau pe un pahar de vin virtual rolling on the floor
omg mai bine imi iau mancare :-D

xoxooo, mary peace sign

| JustMeFlory a răspuns:

Mie una mi se pare o prostie! mai bine dau bani si ii cumpar ceva ca-lumea.nu ceva virtual!happy

| gabrielutzu a răspuns:

Raluca, cred ca ajungea daca iti postai raspunsul o singura dada, oricum cred ca ti-ai facut cunoscut punctul de vedere din prima.

| gabrielutzu a răspuns:

:laughing :laughing :laughing

| Cryss a răspuns:

Nu dau bani pe asa ceva laughing. Mai bine imi cumpar dulciuri si mancarebig grin.

| alexa a răspuns:

Nu...si nu am de gand s. o fac. mi se pare o prostie! cu cel ajuta pe cel caruia ii dau acel cadou virtual?
poate sa fiu miliardar si sa nu am ce face cu banii dar nici atunci nu i.as da pe prosti din.astea...

| Izz a răspuns:

Eu am instalat bara hi5 de vreo luna si n-am primit nicio moneda oricum cred ca e o prostie si nici nu faci ceva cu,, cadourile'' alea

| VyVyK a răspuns:

NU As bAga Bani nici1data in frun joclaughing)

| VyVyK a răspuns:

NU'as baga BANI nici1data intr-un joclaughing)

| Sunshine_2005 a răspuns:

De cand cu criza asta nu mai stiu ce sa inventeze ca sa mai faca rost de banilaughing...asta chiar e o prostie...mai bine pastrezi banii si iei niste cadouri adevaratewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am platit 2 dolari ca sa vad meciul Steaua-Galatasarayhappy pe net.Nici nu am gandesc la sa cevalaughing dar, cred ca se gasesc disperati sa plateasca, ca altfel nu vad cum ar mai functiona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mie imi plac cadourile care curg in pahar cu aroma de H mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nici nu am de gandbig grinbig grinbig grin
laughing) nu crd ca cineva ar incercabig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o mare prostie sa iti cheltui banii pentru monede de hi5...mai bine oferi cadourile in realitatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare prost si fara cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistemul e o porcarie, clar ca trebuie gasit un mod de hackat. nu? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o mare tampenie chestia cu monedele virtuale dc frate nu dau si ei macar sa zicem 20 de monede pe zi free poate asa ar fi mai mare distractia si ar atrage lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt fraieri care sa dea banii pe monede HI5...
Mare e gradina Domnului si multi mai si sar gardul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit un cadou virtuallaughing da sa dau banii pe asa ceva... NICIODATA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare cel mai stupid lucru...sa dau bani ca sa ma pot juca? ca am inteles ca la a nu stiu kta plansa trebuie sa cumperi monede...aiureah! e un joc virtual si nu ar trebui sa ne ia banii.sau hi5 nu stie cum sa scoata bani de la prosti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io personal am luat bi mise pare o prostie u sa nu dai bani pe asa ceva astia doat vor sa te stoarca de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par ca sunt niste prostii. n-am nevoie de asa ceva. mai bine imi cumpar alt ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 30 lei imi pun benzina la atv si ma joc de ma plictisesc.Nu am dat si nici nu o sa dau niciodata bani pe monede Hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza sa obtin monede fara sa pltesc cu bani adevarati! x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deoarece nu voi cumpara monede pentru hi5 meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor, monedele se pot si castiga, eu am castigat 200 de monede acum vreo cateva luni in doar 20 minutehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fie in fiecare zi cite 20 monede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O Porcarie... dc nu le da gratis ca utilizam hi5? trebuie sa dam bani pe eleoh go on Nici nu vreau sa aud de asa cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie foarte mare prostie...::::::::C3rberus::::::...
Daca doriti sa aveti propria pagina web idul este gazduirewb1 este gratuit 100% :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o porcarie.Decat sa dau bani pe monede mai bine caut pe net un linck cu o poza cu un pahar, o statuieta ceva si il pun intr-un comentariu si gata... x-(. Decat sa dau 2 euro pe 400 de monede dau trei cadouri si gata.Trimit mai bine 500000 de poze prin comentarii.