| ingerashpierduth a întrebat:

Am vazut ieri pe Sunphoto un utilizator cu numelebig grineokman iar primul album era:creatile mele.Ma puteti ajuta sa gasesc din nou pe Sunphoto acel utilizator?big grin
Dau fundita

6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Sigur eokman...
Pt ca eu n-am gasit

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Intri pe net din nou si dai in acelasi timp ctrl h si iti apare istorcul, si cauti pe ce site l-ai vazut sau daca ai google chrome iti apare un dreptunghi unde langa el scrie,, cautati in istoric(history) si cauti,, sunphoto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google deokman.sunphoto.ro si vezi daca exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii: http://deokman.sunphoto.ro
sper sa gasesti ceea ce cauti.

| Mimishor_5910 a răspuns:

Nu stiu ce nume avea la utilizatorul care ai intrat, pentru ca cunosc sunphoto pentru ca eu fac parte din el si nu stiu unde ai vazut tu un nume de deokman, ca am cautat si este 2 albume care nu este niciun album cu numele creatile mele poate la alt utilizator dar nu este niciun album cu creatile mele.Imi pare raw, daca era un utilizator te ajutam.Asa nu este niciun album cu creatile mele.sad

| Mimishor_5910 a răspuns:

Cred ca te referi la Deokman19, care numai este.Cred la ea te referi.