| RainUmbrella a întrebat:

Am vazut la diferite bloguri reactii etc. si aveam sa dam un vot intr-un fel era distractiv extraordinar etc. Cum pot sa pun si eu blogului meu de astea?

P. S Erau bloguri blogspot

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Exista doua moduri una dintre ele este sa te pricepi la HTML dar poti sa le pui si din setarile blogger : Setari > Design > "Adaugati un obiect gadget" > cauti prin lista "Sondaj" iar dupa iti postezi intrebarea, raspunsurile si data cand votul se va incheia. Asta e varianta classica Blogger.

3 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Exista 2 moduri una dintre ele este sa te pricepi la HTML dar poti sa le pui si din setarile blogger : Setari > Design > "Adaugati un obiect gadget" > cauti prin lista "Sondaj" iar dupa iti postezi intrebarea, raspunsurile si data cand votul se va incheia. Asta e varianta classica Blogger.

| WyndFTW a răspuns:

Exista 2 moduri una dintre ele este sa te pricepi la HTML dar poti sa le pui si din setarile blogger : Setari > Design > "Adaugati un obiect gadget" > cauti prin lista "Sondaj" iar dupa iti postezi intrebarea, raspunsurile si data cand votul se va incheia. Asta e varianta classica Blogger...

| WyndFTW a răspuns:

Sorry pentru spam dar nu-s de ce nu-mi aparea raspunsu big grin