| Iriiiii a întrebat:

Am vazut la mai multe pers pe facebook ca isi puneau o poza pe care au avut-o mai demult la profil, si-o puneau din nou si commurile si likeurile ramaneau, dar eu cand am dat la o poza de profil mai veche " adauga ca poza de profil " mi-o copia din nou, in album era de 2 ori, si nu erau commurile si likeuri.cum pot face si eu sa imi pun acea poza de profil mai veche din nou si sa aiba si commurile.likeurile si sa nu fie de 2 ori in album? sper ca ati inteles ce am vrut sa spun.mersi.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Am inteles ce vrei sa spui. Este simplu de facut!
1) te duci la fotografii -> Fotografii de profil -> dai click pe poza care-o vrei.
2) Sub poza in dreapta, este acolo, ma rog uitate in poza asta https://lh5.googleusercontent.com/......cebook.jpg si da click pe ce scrie in dreptunghiul rosu, cel mic nu cel mare. Si gata pota veche devine poza de profil! Poti face asta si cu pozele din alte albume!

| Iriiiii explică:

Am incercat asa si nu merge! am scris si in intrebare!

| alexuts28 a răspuns:

Ai putea sa o pui ca poza de profil, te pune sa o deucpezi. Dupa o stergi pe cea noua fara comentarii si like-uri si muti poza mai veche prima big grin