| Ezikel a întrebat:

Am vazut la un prieten ca avea switch-botul in Romana (bonusurile ) big grin
Cum il bag si eu? big grin Funda

4 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Ce rost are să joci daca nu joci cinstit! Joacă fara hackuri, fară switch-bot, etc.
Credemă căi mai bine!

| Ezikel explică (pentru uNNN1k0lL):

Frate cine mai joaca fara switch? laughing
Am intrebat pe cv ce face si mi-a zis ca sta cu switch-botul la bonusaat laughing

| uNNN1k0lL a răspuns (pentru Ezikel):

Pai multi joaca fara switch
Eu joc fara switch si pe orice metin care m-am jucat am fost super bun, cu iteme bune, seturi full etc. si n-am stat mult bonsuat, dacă esti bun atunci joacă fara switch, pentru că apoi ce te duci la aia şi le zici uite ce arma am eu cand de fapt hacku si facut treaba!

| Ezikel explică (pentru uNNN1k0lL):

Oricum nu stiu sa-l folosesc! laughing))