| angel13 a întrebat:

Am vazut odata un film si as vrea sa stiu cum se cheama. Nu imi mai amintesc prea multe din el, doar ca o tipa avea un apartament si s-a facut o incurcatura si un tip a inchiriat apartamentul (nu de la ea) si imi mai amintesc o scena happy cand ea venea de la servici si la gasit pe tip in casa ei...in fine stiu ca pana la urma au ramas impreuna (evident). E o comedie! Sper sa stie cineva cum se numeste! happy

Răspuns Câştigător
| greenapple a răspuns:

Just Like Heaven-ca in rai se numeste filmul

7 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Am vazut filmul :X
Se cheama
Incurcatura in familie
Credd. thinking
Nu prea cred ca este asta dar incearca

| Pepper9 a răspuns:

Just Like Heaven?

| angel13 explică:

Nu e asta happy mai este unul, l-am vazut si pe asta (just like heaven) dar nu ma refeream la asta.

| greenapple a răspuns:

Am vazut si eu filmul dar nu imi amintesc cum se chiama.Actrita se numeste reese witherspoon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci