| Cipriyy a întrebat:

Am vazut pe imvu multi baieti care au conturi frumoase cu haine avatare etc...
cine are un cont de baiat cu mai multe hiane si ar vrea sa-l dea add la id: varianta. oficiala2

8 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Je sais que votre reponse a votre question aspire a connaitre que vous etes le plus faible de la TPU, ai inteles? sa nu cauti la traducere ca o sa iti dea ceva fara sens... nu o sa iti zic ce inseamna pentru ca e secret laughing ha ha ha

| xXkenzorXx a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Pai atunci nu mai posta prostii ca primesti spam!

| PrunaPătrată a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Je n'aime pas ce que vous dites que vous etes tout de meme tres moche, cine te-a bagat pe tine in seama ba? i-a zi! asa ca mai taci

| xXkenzorXx a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Poate ca iti dau spam si pleci acasa!
Asa ca gurita ca regulamentul asa spune!
Nu postezi orice!
Pa si mai bine nu mai vorbii prostii!

| PrunaPătrată a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Ma taci ca iar iti mai spun ceva : vous etes un apport canadien! hai gata cu TPU du-te si fa temele ca maine iei nota "i" la scoala laughing

| PrunaPătrată a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Si app asta iti dedic tie : http://www.google.ro/......http?/url
sper sa iti placa :))

| AleAle123 a răspuns:

Cum ti.ai facu ont pe imvu? eu nu pot zi-mi si mie te rog frumos

| Cipriyy explică:

Deci ma poate ajuta cineva?