| Duta_Mihai_1998 a întrebat:

Am vazut un film pe prima tv...era cu un assasin in serie pe nume five. El a omorat multa lume(cred) si pana la urma l-a omorat pe cancelar. Dupa aceea el mort a distrus o cladire mare cu un tren cu explozibil.
Cum se numeste filmul? Cine imi da si un link sa ma uit online primeste funda!

1 răspuns:
| scumpicicadragutica a răspuns:

Http://www.filme-online.tv/shogun-assassin-online-1980/ Cred ca acesta este! Altul nu stiu, daca este acesta funda?