| Moldoveanu15 a întrebat:

Am vazut un film si nu stiu cum se numeste.Acum ceva timp a fost la TV, era vorba despre niste oamenii carora li s-a pabusit avionul pe un munte.Si au supravietuit vreo 7, si pe rand a murit cate unul.Si la final au ramas doi,au dat de lupii, unul pana la urma a fost mort sub apa, iar ultimul la final a facut o cruce din portofele lor.Cum se numeste filmul? Daca se poate si un link unde pot sa il vad e bine venit.

Răspuns Câştigător
| cosmina23456 a răspuns:

Se numeste pana la limita supravietuirii (the gray) si il poti vedea cam pe orice site daca scrii PANA LA LIMITA SUPRAVIETUIRII ONLINE SUBTITRAT. funda?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Grey (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-grey-566957/
același gen, mai poți să vezi:Alive (1993),The Edge (1997),The Canyon (2009)

| Sn4k3 a răspuns:

The Grey, si numai adolescenti nu sunt aia laughing.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Sorry, partea a doua de la raspuns era pentru altcineva.

| ChiarEu2 a răspuns:

Filmul se numește "The Grey" [2011].

| cosmina23456 a răspuns:

Se numeste pana la limita supravietuirii (the gray) il poti gasi pe orice site daca scrii pana la limita supravietuirii online subtitrat, funda?