| criss99991011 a întrebat:

Am voie sa postez aici probleme de matematica?laughing

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Asa scris in regulament dar multa lume nu respecta asta, deci poti sa pui laughing

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mai întrebi?
Toată lumea pune...

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Pe TPU nu ai voie sa postezi niciun fel de intrebare legata de teme desi multa lume face asta non-stop. Daca pui o groaza de intrebari de acest gen, in care ceri niste raspunsuri, ti se va suspenda contul.

| irina41099 a răspuns:

Nu pentru ca astea sunt teme si incalca regulamentul.Uni mai pun probleme dar sunt trecuti cu vederea.

| criss99991011 explică:

Sa le rezolvati voilaughing

| criss99991011 explică:

Nu mai am nevoie dar multumesc oricumbig grinbig grin

| logatcamembru a răspuns:

Nu big grin nu avem voie dar unii incalc regurile:d.laughing

| aleally98 a răspuns:

Nu. Nu ai voie pentru ca un utilizatori care este senior ti-ar putea suspenda contul (adica nu mai poti sa folosesti contul, sa intri pe el) si nu cred ca vrei asta.

| sexypisi a răspuns:

Doamne fereste! vrei sa le rezolvam noi sau ce vrei?laughing