| Ady3835 a întrebat:

Am voie sa postez pe blog programe pentru pc si link pentru download?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti autorizat sa distrubui acele programe atunci da, daca nu o sa dai de probleme, eventual poti sa postezi programe sau link spre programe care sunt trial sau demo happy

| Ady3835 explică (pentru anonim_4396):

Nu le distribui eu. Deci nu le uploadez eu. sunt linkuri de pe alte siteuri autorizate. e ok asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ady3835):

Daca zici ca treaba e legala atunci nu ar trebui sa ai probleme de nici un fel happy