| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a întrebat:

Am windows 7 si merge foarte bine, numai ca exista o mica/mare problema. Pe mess cand sun pe cineva eu aud acea persoana foarte bine, dar persoana respectiva ma aude foarte foarte incet.

Ce pot face?

URGENT!

Răspuns Câştigător
| Anonima_2658 a răspuns:

Si eu am win 7
si nu cred ca are vreo legatura thinking

incearca sa bagi messu` din nou

big grin

7 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pai umbla la setarile de volum si da microfonul mai tare, dar pana la limita la care se aude acel tiuit (microfonie). Succes!

| shnako a răspuns:

Ia-ti alt microfon.

| daniEL88 a răspuns:

Nu e vorba de windows, verifica in fereastra de messenger volumul de la microfon, si deasemeni ruleaza inainte sa suni, testarea aia a calitatii sunetului ce se gaseste in messenger-preferencess- Video&voices. Cu placere! bye bye

| Gabica a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu faptul ca ai windows 7.Reinstaleaza mess-ul si microfonul.

| JensenB a răspuns:

Intra in driver-ul de sunet si vezi la mic recording volume.

| Andra111 a răspuns:

Nu are legatura cu Windousul ar trrebui sa-ti cumperi microfon sau casti cu microfon pentru a te auzi cel cu care vorbesti

| camon12 a răspuns:

Reinstaleaza messul este din boot-ul lui