| Roxyy16 a întrebat:

Am o problema cu video call-ul si pe mess si pe facebook. Web-ul meu are microfon incorporat, iar cand apelez pe cineva...eu aud perfect, dar persoana respectiva aude un sunet/melodie ciudat si ma aude pe fundal foarte incet, din cauza sunetului. Aveti ceva idei? happy Multumesc

1 răspuns:
| SSWK a răspuns:

Opreste toata muzica de la tine din calculator, toate ferestrele care ar putea avea muzica, inchide toate sursele de sunet din casa.