| XxXJoK3rXxX a întrebat:

America are campionat de football(nu football American)adica footbalul care se practica in Europa si daca stiti spuneti o echipa. funda

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

Da,doar ca la ei ii zice soccer, uite aici site-ul lor oficial
http://www.mlssoccer.com/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune?! Chiar n-ai auzit niciodată de Major League Soccer? De LA Galaxy, FC Dallas, New York Red Bulls, Houston Dynamo, Chicago Fire, Chivas USA?

| XxXJoK3rXxX explică (pentru anonim_4396):

Vorbesc serious, ca nu am auzit deloc de aceste echipe.pentru ca eu stiam de football American.